Poukaz do privátního wellness

Soutěžící vyhrává dárkový poukaz na 3 hodiny v luxusním privátním wellness Santa Fe, které se nachází nedaleko Ostravy. Wellness centrum nabízí velmi diskrétní a čisté prostředí, vířivku, bazén s protiproudem, finskou saunu a odpočívárnu. Je možné také využít nabídku ubytovaní přímo na místě a to včetně snídaně nebo večeře (není zahrnuto v hodnotě soutěžní výhry). Webové stránky wellness jsou www.privatni-wellness.cz.

1

Poukaz na čokoládový catering od Čoko-raut.cz

Výhra zahrnuje 4 hodinový čokoládový catering na vaši svatbě, oslavě, večírku nebo jiné kulturní akci. Získáte tak perfektní cateringový doplněk, který potěší každý mlsný jazýček na vaší události. Služba zahrnuje pronájem čokoládové fontány s příjemnou obsluhou, profesionální a luxusní vzhled vybavení, čokoládu do fontány a dopravu na akci. Ovoce je potřeba si zakoupit vlastní.

2

Divoká jízda na čtyřkolce

Odměna, kterou ocení zejména muži. Nebo se najde i žena, která má ráda pečení a adrenalin zároveň? S námi můžete získat poukaz na 30 minutou projížďku opravdovým terénem. Můžete si také sami vyzkoušet jaké to je, řídit terénní čtyřkolku o výkonu 750 ccm3.

3